Czy wiesz, jaki prezent sprawić kobiecie?

Czy wiesz, jaki prezent sprawić kobiecie?

Wydawałoby się, że sprawienie ukochanej kobiecie niespodzianki czy też po prostu obdarowanie jej odpowiednim prezentem, jest sprawą prostą i nieskomplikowaną. Czy jednak jesteś w 100% pewien, czy wiesz co Twoja kobieta tak naprawdę pragnęłaby otrzymać właśnie 8 marca?

 

Zajmują się domem, opiekują dziećmi, dbają o ukochanych mężów, a przy tym wszystkim są również doskonałymi pracownikami przynoszącymi efektywne i wymierne zyski swojej firmie. W między czasie natomiast dbają o siebie, gotują, odwiedzają salony urody oraz myją okna czy też odkurzają domowe dywany. Do kogo należy ta niezwykła rozpiętość codziennych zajęć?

Kto nosi na swoich barkach ten niezwykły misz – masz obowiązków? Wbrew pozorom nie jest to żaden super bohater, któremu umiejętności pozazdrościć mogliby nawet najodważniejsi z mężczyzn, a tylko… przeciętna, typowa kobieta. Niezwykłe? Z całą pewnością, ale nie dla przedstawicielek płci pięknej…

Wymiar codziennych obowiązków, jakie to spadają na barki typowej, (lecz czy aby na pewno „typowej”?) kobiety, jest co najmniej, łagodnie mówiąc, zróżnicowany. Dodatkowo życie w świecie zdominowanym przez mężczyzn nie jest łatwe, nawet w czasach, kiedy to kwestie równouprawnienia są już w większości krajów wyjaśnione i ustabilizowane.

Dlatego też kruchym i delikatnym kobietom z całą pewnością należy się pomoc i wsparcie, tak silnych przecież mężczyzn. Dniem, w którym mamy okazję na wyrażenie zarówno wspomnianego szacunku jak i wsparcia powinien być naturalnie każdy dzień w roku, jednak na fizyczne obdarowanie kobiety drobnym upominkiem i złożenie jej najszczerszych życzeń, przypada właśnie czas 8 marca, a więc Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Wydawałoby się, że sprawienie ukochanej kobiecie niespodzianki czy też po prostu obdarowanie jej odpowiednim prezentem, jest sprawą prostą i nieskomplikowaną. Czy jednak jesteś w 100% pewien, czy wiesz co Twoja kobieta tak naprawdę pragnęłaby otrzymać właśnie 8 marca?

Czy aby na pewno jest to po prostu jeden tulipan i pudełko czekoladek? Jeśli stwierdzenie to poddajesz w wątpliwość, a ukochaną kobietę „posądzasz” o znacznie większą dozę fantazji, dziś podpowiemy Ci, co tak naprawdę sprawi przyjemność kobiecie, podczas jej Międzynarodowego Dnia.

Najlepszym przyjacielem kobiety są… diamenty

No właśnie, zwykło się powtarzać, jakoby najlepszymi przyjaciółmi kobiety były właśnie diamenty. My jednak uważamy, że stwierdzenie to kryje zaledwie ziarnko prawdy, lecz to właśnie tym ziarnkiem mamy zamiar się dziś zająć. Otóż kobiety, niezależnie od wieku czy też obowiązującej mody, zawsze chętnie przyjmują prezenty w postaci biżuterii. Tak naprawdę jednak prezent taki wcale nie musi być kosztowny, ważne bowiem, by wyrażał nasze uczucia i emocjonalne podejście do ukochanej Pani.

Wybierając odpowiedni prezent na Dzień Kobiet bez wahania odwiedź więc sklep jubilerski i pośród licznych, na przykład srebrnych przywieszek wybierz ten, który najlepiej opisuje Twoje uczucia. Na marginesie podpowiemy jednak, że uniwersalnymi wzorami są na przykład serca (również w wariancie pozwalającym na przełamanie na dwie połowy, a tym samym stworzenie dwóch oddzielnych przywieszek – dla Niej i dla Niego), motywy znaków zodiaku, bądź też delikatne kwiaty; nota bene najlepiej z cyrkonią jako dodatkiem lub też innym kamieniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zakupu innego prezentu, czy to w postaci kolczyków czy też pierścionka. I, jeśli tylko pozwala Ci na to stan Twojego konta, zainwestuj w inny od srebra kruszec.

Perfumy, kosmetyki…

Kobiety kochają wszelkiego rodzaju kosmetyki i jest to niepodważalny fakt. Niemniej jednak wybór kosmetyków tak naprawdę wcale nie należy do najłatwiejszych. Wszak od ilości różnego rodzaju kremów, balsamów, cieni do powiek, tuszy do rzęs, toników, błyszczyków, szminek… można dostać istnego zawrotu głowy. Jak więc wybrać odpowiedni, spełniający wymagania ukochanej kobiety, kosmetyk? Otóż prezentem uniwersalnym, odpowiadającym gustom zdecydowanej większości kobiet, z całą pewnością będą zestawy zawierające kosmetyki pielęgnacyjne, najlepiej o uniwersalnej nucie zapachowej lub też zapachu, który lubią… po prostu wszyscy.

Taki zestaw, nawet, jeśli ukochana kobieta posiada już całą kolekcję balsamów pielęgnacyjnych, z pewnością sprawi naszej Pani przyjemność. Ważne jedynie, by był on estetyczny i dobry jakościowo. Ponadto, jeśli jesteśmy przekonani, że na przykład ukochana kobieta jest wielką miłośniczką truskawek, zainwestujmy w kosmetyki o właśnie takiej nucie zapachowej. Taki drobny, miły akcent nie tylko wprawi kobietę w dobry humor, ale ponadto będzie namacalnym dowodem na to, że Pani nie jest nam obojętna i doskonale znane są nam jej potrzeby, gust i upodobania – i to nawet w kwestiach zapachów!

Ubrania?

Zakup odzieży w charakterze prezentu to wybór dość ryzykowny. Po pierwsze bowiem, nawet doskonale znając wymiary naszej partnerki nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, po pierwsze – czy krój danej kreacji przypadnie naszej Pani do gustu, i po drugie – czy ubranie (nawet pomimo właściwego rozmiaru, będzie dobrze układać się na ciele kobiety.

Niemniej również w kwestiach ubrań istnieją rozwiązania uniwersalne. Miłym, odzieżowym akcentem mogą być więc na przykład ekskluzywne rękawiczki w ulubionym przez Panią kolorze. I, co istotne, jeśli nie jesteśmy pewni, czy kolor czerwony, aby na pewno sprosta wymaganiom ukochanej kobiety, nasz wybór zawsze paść może na klasyczną czerń – kolor uniwersalny, pasujący przecież do wszystkiego. I jeszcze jedna, mała podpowiedź, skierowana jednak głównie do Panów doskonale znających wymiary swojej partnerki – pożądanym, poniekąd odzieżowym prezentem z pewnością stanie się komplet ekskluzywnej bielizny.

Niezależnie jednak od wyboru danego prezentu, jak zawsze (nie tylko podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet) najważniejszym i najpiękniejszym prezentem jest sama pamięć o tej ważnej dacie oraz szczere życzenia. Przecież tak naprawdę nawet najdroższym, najlepiej dopasowanym i najpiękniejszym prezentem nie zastąpimy uczucia szacunku, jakie żywimy do danej osoby. Pamiętajmy więc o dniu kobiet oraz niezwykle ważnej roli, jaką te kruche i delikatne istoty, odgrywają każdego dnia w naszym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *